0 comments

Aşk Bir Rüya 71. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 71. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 30 Nisan 2020 Perşembe günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 71. bölümüyle 30 Nisan 2020 Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA 71. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 71. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki Vasu hakkındaki gerçekleri öğreniyor ve onla yüzleşmeye karar veriyor. Bihan ise Thapki’ye kalbini açmak ister. Thapki ve Bihan arasında neler yaşanacak? Thapki sonunda kendisine kandıran ve oyun oynayan kişinin Vasu olduğunu öğreniyor ve ona bir oyun oynamaya karar verir.

Vasu tüm foyasının ortaya çıkmasına çok sinirlenir ve ona meydan okuyor. Bihan ise Thapki’ye evlenme teklifi etmek için şimdiden hazırlıklara başlıyor. Thapki’yle çıktıkları yolda artık mutlu olmak istediğini ifade eden Bihan tüm duygularını kalbini açık bir şekilde söyler. Thapki Bihan’ın evlilik teklifine ne cevap verecek Aşk Bir Rüya yeni bölüm de merak konusu?

AŞK BIR RÜYA DİZİ KONUSU;

Yayınlandığı zaman zarfında birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla dizi severlerle buluşmaya hazırlandı. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, Seyircilerine aşkın en sade ve masum halini göstermeye başlıyor. Kekemeliğinden sebep birçok kişinin hor gördüğü ama içindeki neşeli ve enerji dolu çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı hedef edinmiş ve bunu başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile seyirciyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelen, kekemelik sıkıntısı olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini bozan bir olaya izin vermez. Fakat kekemeliği yüzünden hiç kimse onunla evlenmek istemiyor. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onla evlenmeyi kabul ediyor. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliğinden dolayı bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğünden dolayı kabul etmek zorunda kalıyor. Aşkın her problemi çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ Kanal 7 ekranlarında.

Yorum Yaz