0 comments

Aşk Bir Rüya 76. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 76. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 5 Mayıs 2020 Salı günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 76. bölümüyle 5 Mayıs 2020 Salı günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 76. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki Şada’nın hamileliğinin yalan olmasından ciddi bir şekilde şüphelenir. Bunu yalanı ortaya çıkarmak için harekete geçen Thapki onun tahlil sonuçlarına ulaşmak istiyor. Şada ise tahlil sonuçlarını değiştirip yalanına devam etmek istemektedir.

Thapki büyük annesinin sözüne gelip affedilmek için özür dilemeye çalışıyor. Diğer yandan ona çok kırgın olan Bihan onun özrünü kabul etmez ve hakaretleriyle onu üzmeye cezalandırmaya devam eder. Thapki Bihan’ın sevgisini yeniden kazanmak adına neler yapacak? Aşk Bir Rüya 77. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz