0 comments

Aşk Bir Rüya 83.Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 83.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Aşk Bir Rüya’nın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Aşk Bir Rüya yeni bölümü 12 Mayıs 2020 Salı günü saat 21:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisi 83.bölüm ile 12 Mayıs 2020 Salı günü KANAL 7’de yayınlanacak. Aşk Bir Rüya’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

AŞK BIR RÜYA YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Aşk Bir Rüya 83.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Thapki Bihan’a annesinin aslında onu Şina’yla nişanlandırmak istediğini söylemeye çalışıyor. Batki ve Çutki ise bunu engellemek için ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar. Eve kuyumcuyu çağıran Vasu Bihan’ı gönderebilmek için ona bir alışveriş listesi verir ve hepsini almasını ister. Şada ise Bihan’ın gelen kuyumcuyu görebilmesi için onu arıyor ve acil bir şekilde eve hemen geri gelmesini ister.

Bihan eve geldiğinde ise olan biten herşeyi görüyor ve Thapki’yi kıskandırmak için nişan yüzüğünü seçmeye çalışır. Thapki gözyaşlarını gizlemek için onun yanından ayrıldığında herkes Bihan’a neden saçmaladığı için aşırı yüklenirler. Bihan oyunlardan haberi olduğunu ve aslında işe yaramadığını ifade eder. Ailesiyle anlaşmaya varan Bihan Thapki’nin duygularını dile getirmesini sağlayabilecek mi? Aşk Bir Rüya 84.bölüm fragmanı sitemize eklendi.

Yorum Yaz